Sny se plní. Dreams Come True.

Sny se plní. Dreams Come True.

Ve svých 48 letech jsem si poprvé mohl koupit nové auto.
Ohromná vděčnost mé partnerce Alence. Za náš společný pohled na život, společné vize, plány, cíle..Za společně prožitý čas.
Uź naše seznámení na dovolené v Turecku před dvěma a půl roky, kdy Alenka žila v Budapešti a já v Kolíně nebylo bez překážek.
Museli jsme jich mnoho překonat. Vzdálenost 500km
( jsme důkaz toho, že vztahy na dálku fungují, pokud je to osudové ).
Nerozdělil nás ani Covid ( 3,5 měsíce jsme k sobě po dobu první vlny nemohli ).Pak jsme ale zjistili, že cesty se najdou. A bylo jedno, že bylo omezení.
Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody…..
Překážky , které zvládneme na té cestě ukazují naše odhodlání a vesmíru naši touhu to dokázat…. a pak už to je snadné…….

A to platí i v našem obchodě. Někdo může tvrdit, že tento způsob obchodu nefunguje (myslím MLM), že vydělají jen ti první, že je to takové či makové…..Řeknu vám jedno, když uděláš rozhodnutí, tak je to jen otázka času, jak rychle se tento typ práce naučíš. A ano. Je to práce. Někdy 12 hodin denně, někdy 12 minut denně….To je ta výhoda, že někdy můžeš si vzít volno ze své práce a třeba několik dní jen být k dispozici svým lidem. Radou, sms kou, příspěvkem na síti….. 

Management Harmonelo LLC

 

Ohromná vděčnost a 100% důvěra našim spolumajitelům Harmonelo, díky nimž můžeme žít náš sen a naplnit naši vizi. Pomoci co nejvíce lidem k rovnováze v oblasti zdraví, financí,osobního růstu a také prevenci. 

Kdo stojí za společností Harmonelo?

 
Za projektem HARMONELO stojí zkušený a silný management s letitými zkušenostmi v oblasti mezinárodního práva, optimalizace řízení rozsáhlých korporátních struktur a řízení lidských zdrojů, tým se zkušenostmi v oblasti marketingu, vědy, výzkumu a výroby vlastních unikátních produktů, a v neposlední řadě, také tým s bohatými zkušenostmi v oblasti budování mezinárodních obchodních struktur na principu síťového marketingu.
 
 

Naši top lídři, lidi kteří nás nejvíce inspirují

Děkujeme Janě a Petrovi Benedovým za  maximální podporu, inspiraci, motivaci. Oni jsou ti, kteří nám ukazují, co vše je možné a jakou svobodu může každý jeden z nás mít, pokud bude na sobě pracovat, pomáhat lidem.

Děkujeme moc za krásnou kytici pro Alenku, je úžasná.

Nejen kytice, samozřejmě i Alenka. Je skvělé, jak se navzájem podporujeme a máme společné cíle. Věřím, že tento měsíc oslavíme spolu ještě Alenky postup mezi úplnou top špičku Diamantových manažerů. Její ohromný tým má už přes 7OO lidí a to je úžasné.

 

 

Jak získat ke spolupráci přes 2000 lidí?

V mém týmu je přes 2.000 Lidí !!!
Děkuji každému jednomu z vás.
Ať už že přispívá do našeho společného byznysu, nebo mne něco učí. Je to práce pro mne dnes na plný úvazek. Být podporou, mentorem, školitelem je i pro mne důvodem, proč na sobě neustále pracovat. To hlavní je, ale že tento úspěch se nerodí přes noc a je mnoho věcí, které na té cestě je třeba se naučit a dělat. Ani zde bez práce nebudou koláče.
Dnes díky práci za dva a půl roku žijeme život , o kterém mnoho lidí ani nesní. 
Ano to je to hlavní. Lidi už nemají ani sny…
(Kde jsou ty dětské stěny pokojíků plné plakátů aut, domů, motorek, kapel….)
Natož, aby z toho snu udělali cíl a šli si za jeho splněním..stejně jako my.
 
 

DS 7 Crossback

Jedním z takových snů bylo úplně nové auto. Neboť jezdíme dlouhé vzdálenosti, chtěli jsme něco pohodlného a bezpečného.

Ale protože jsme přeci jen v mnohém jiní než ostatní i naše nové auto je jiné než kupují ostatní. DS7 Crossback je francouzská prestižní značka společnosti Citroen. Jejich mimořádný design, exteriér, ale i interiér budí pozornost. No nakonec posuďte sami. A navíc za peníze, za které neseženete ani Superba. Kontaktujte mne, rád vám sdělím svou zkušennost.

A řeknu Vám, je to pohodlné a bezpečné. Adaptivní tempomat funguje skvěle a světla?? Wou to je majstrštik. Nejen design, ale ten automatický světelný tok. Maximální osvícení aniž byste museli měnit či přepínat světlomety. Režim nočního vidění s infrakamerou, která vidí osoby nebo zvěř na vzdálenost, díky které stihnete včas reagovat.Kožená sedadla s vyhříváním, ale v létě i ventilací, masážními programy a vzadu dokonce elektricky sklopná.

 

Poděkování Panu Jakubu Hradeckému z DS Store

Děkujeme za veškerou vstřícnost, ochotu skvělému prodejci panu Jakubovi Hradeckému z DS Store Prahy Černého Mostu. Jakub nám ochotně pomohl se všemi náležitostmi, financováním ( v dnešní době bez navýšení 50% ceny vozu ), ale i součinností ohledně zdobení balonky ( paní Inna Preffere ) a našemu skvělému fotografovi Pavlovi Hrejsemnou https://www.hrejsemnou.cz/

No a protože mne živí doporučitelský marketing, tak jsem dohodnutý v autosalonu, že pokud by vás zaujal nějaký automobil DS, tak mne kontaktujte, neboť vám zařídím dodatečnou slevu  vašeho vozu.

https://www.dsautomobiles.cz/

Přidej se k nám do týmu, změníš si život

HARMONELO je rovnou šancí pro kohokoliv, kdo touží po zdravějším a bohatším životě ve všech čtyřech oblastech, ať už si přeje harmonizovat zdraví fyzické, duševní, finanční, či jen zkvalitnit prevenci ve snaze ochránit se před rostoucím trendem výskytu civilizačních onemocnění ve světě. Cílem není prodej konečnému spotřebiteli, ale pouhé sdílení své zkušennosti. Poslat někomu odkaz, sms, video…to přeci zvládne každý. A protože díky vám bude mít společnost větší obrat, vám vyplatí odměnu…. A to vám umožní začít plnit vaše sny a cíle. 
S naší pomocí a podporou.
Pojďme společně harmonizovat svět!

 

Podívej se na následující video, a seznam se s produkty i obchodní příležitostí.

https://slim.harmonelo.video/bez

 

 

Jsme tým a těšíme se na Vás při naší společné spolupráci.

Alena a Petr