Chlorofil DUOLIFE – zelená energie

Chlorofil DUOLIFE – zelená energie

V čem je tento produkt výjimečný? 100% přírodní, bez konzervantů, bez GMO, vhodný pro vegany, balený v tmavém farmaceutickém skle. Výrazně dostupnější oproti produktům na trhu. komplexní řada jak vnitřní očisty, tak i vnější v podobě peelingového sprchového gelu. Chutná čistý, neředěný i jako nápoj ve vodě..dle libosti.

DuoLife Chlorofyl je produkt určený pro všechny, kteří si chtějí zajistit dostatek energie po celý den, a obvzláště pak pro ty se zvýšenou pracovní zátěží. Jde o tzv. „plynoucí energii”, která umožňuje dlouhodobou rovnováhu organismu.

DuoLife Chlorofyl je unikátním spojením látek, které zajišťují více energie pro realizaci různých aktivit po celý den. Je to 100% přírodní produkt, který se díky tekuté formě lehce vstřebává a k tomu je výjimečně účinný.

Produkt obsahuje chlorofyliny, jedny z nejsilnějších známých antioxidantů. DuoLife Chlorofyl funguje jako synergické spojení přírodních bioaktivních látek. Neobsahuje žádné konzervanty, ochucovadla ani vonné látky, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Důkladně promyšlené složení pak umožňuje vstřebávání výživných látek na vysoké úrovni.

Je známo, že chlorofyl snižuje potřebu inzulínu. Má čistící účinek (podporuje proces čištění jater a střev), odstraňuje toxiny z těla, včetně těžkých kovů. Obnovuje a čistí krev, zvyšuje její srážlivost, reguluje krevní tlak a posiluje oběhový systém. Pomáhá ženám regulovat menstruační cyklus. Podporuje správné fungování štítné žlázy a pankreatu. Eliminuje působení karcinogenů, tj. Karcinogenů. Neutralizuje škodlivé účinky bílkovin a nepříjemného tělesného pachu. Systematická konzumace zeleného pigmentu posiluje naše tělo a má pozitivní vliv na náš imunitní systém. „Krev rostlin“ je zdrojem energie a pomáhá při léčbě anémie. Kromě toho stimuluje laktaci u kojících žen. Kromě toho má regenerační účinek, ovlivňuje obnovu buněk a ničí volné radikály, které jsou zodpovědné za stárnutí kůže. Stimuluje produkci vitamínů A, E a K. Je také ideálním prostředkem v boji proti acidifikaci.

Chlorofyl je nápomocný při nadýmání, trávení, pálení žáhy a ve střevním plynu. Díky tomu můžeme zmírnit řadu trávicích problémů, protože chlorofyl má příznivý vliv na střevní bakterie. Podporuje metabolické procesy, díky nimž jsme schopni udržet správnou váhu. Každý chce žít v dobrém zdravotním stavu – chlorofyl je látka, která jim pomůže udržet vitalitu. Chlorofyl dodává kyslík do všech našich buněk, díky čemuž můžeme čistit krev všech toxinů a snižovat hladinu cholesterolu. Konzumací chlorofylu snižujeme riziko aterosklerózy a srdečního infarktu. Největší výhodou chlorofylu je jeho blahodárný účinek na trávicí systém, protože čistí krev a lymfu.

Chlorofyl je základní složkou pro lidi, kteří nemají slunce, protože tráví téměř všechny dny v práci nebo nejsou schopni jít ven a dostat sluneční světlo. Ukázalo se, že chlorofyl je prospěšný i pro lidi, kteří jsou unavení a žijí pod neustálým stresem. Tím, že jí zelené koktejly bohaté na chlorofyl nebo tekutý chlorofyl, pomáháme tělu udržovat alkalické pH.

Složky:

Chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. Všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. Patří ke skupině „super foods“. Napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie.

Chlorofylin má silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. Vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. Jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván „zelená krev“.

Ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. Navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.

Mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. Znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.

Vojtěška je bohatým zdrojem bílkovin, které posilují organismus, přispívá k jeho regeneraci a přirozeným způsobem ho očišťuje. Je nezastupitelná pro ty, kteří chtějí urychlit proces obnovy.

Ideální očista těla - Chlorofil tělový peeling 200ml

Cukrový Tělový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care (200 ml) je pečlivě složené spojení nejlepších složek, které stimulují mikroproudění a očišťují kůži a zlepšují její absorbční vlastnosti. Použití unikátního složení Ashedo 24/7 Nutri-Form™, jehož základem jsou oleje z avokáda a bambuckého másla způsobují, že peeling ideálně hydratuje, vyživuje a zlepšuje elasticitu kůže.
Unikátní složení výtažků zelených rostlin obsažené v DuoLife Chlorofil Beauty Care s čisticími vlastnostmi je nejlepším detoxem pro kůži. Zelená síla peelingu plynoucí přímo z přírody postavená na cukrovém složení, v němž cukr plní peelingovou funkci.
Peeling DuoLife Chlorofit Beauty Care je ideálním doplněním potravinových doplňků DuoLife Chlorofil. Spojením výhod přípravku v tekuté formě s výjimečnými vlastnostmi másla pro tělo se komplexně postaráte o své zdraví a správnou kondici kůže. Nechejte se překvapit vlastní krásou!
Peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care se perfektně kombinuje se zbývajícími produkty této řady. Jejich spojení zaručuje neopakovatelný a dlouhodobý efekt, zvýrazňující všechny hodnoty krásy. Buďte připraveni na krásu s kometikou DuoLife Beauty Care.
Možno zakoupit i vzorečky 10x5ml nebo celé balení (zkušennost tak cca na 2měsíce)

Duolife Chlorofil 750ml stojí v MOC 650 Kč, při první objednávce 575 Kč a klubová cena je jen za 500 Kč. Doporučená denní dávka 20ml, tedy láhev na cca 5týdnů!! Chlorofil Peeling Scrub stojí v MOC 480 Kč, při první objednávce v ceně preferovaného zákazníka 420Kč a klubová cena jen 360 Kč. Rádi Vám produkty pošleme i přes náš eshop. Nebo možný i osobní odběr v provozovně v Kolíně na adrese Drozen&Rajner sro, Politických vězňů 42, 28002 Kolín. Bezproblémové parkování.

Mé vzdělávací video včetně možnosti pod videem stáhnout vzdělávací kartu či přístup k levnějším klubovým cenám zde: :https://harmony.bhs24.eu/v/625/duolife-chlorofil/

error: Obsah je chráněn!!