Duolife Aloes – Kudy teče, tudy čistí. Ideální na detoxikaci, ale i revitalizaci. Mnoho aktivních látek.

Duolife Aloes – Kudy teče, tudy čistí. Ideální na detoxikaci, ale i revitalizaci. Mnoho aktivních látek.

DuoLife Aloes je 100% přírodní doplněk stravy vyvinutý pro ty, kdo pečují o kondici, vitalitu, mladistvý vzhled a krásnou postavu. Spojení šťávy a dužiny aloe s medem a oreganem za účelem podpory trávicího a imunitního systému a podpory funkce jater a ledvin.

Unikátní forma DuoLife Aloes obsahuje více než 200 účinných látek, které podporují přirozenou detoxikaci těla. Díky vysokému obsahu antioxidantu podporuje imunitní systém a také pomáhá dodávat kyslík do kožních buněk, což přispívá k zachování její pružnosti a zpomalování procesů stárnutí.

Šťáva z aloe vera je po tisíce let známá a používaná jako perfektní prostředek pro udržení mladistvého a zářivého vzhledu po delší dobu. Je to způsobeno mj. vysokým obsahem antioxidantů a aminokyselin, které tvoří stavební kámen bílkovin. Navíc se jedná o známý adaptogen, který podporuje přirozenou tělesnou imunitu.

Dužina z aloe vera podporuje očistné procesy trávicího traktu a trávení, čímž napomáhá očistě těla od toxinů v něm. Navíc jde o alkalizující látku, která umožňuje zachovat acidobazickou rovnováhu tělních tekutin;

Med květový je zdrojem přirozeně se vyskytujících vitaminů a minerálů s neobvykle vysokou vstřebatelností. Má vysoký obsah křemíku – prvku nezbytného k obnově kůže a vlasů. Stovky let je med květový uznáván jako hodnotná potravina při fyzickém a psychickém vyčerpání.

Oregano je ve velké míře používáno v lékařství a kosmetice. Výtažek z oregana podporuje proces trávení a vstřebávání vitaminů a minerálů, a díky vysokému obsahu antioxidantů pomáhá bojovat s volnými radikály.

Inovativní kombinace biologicky aktivních přírodních složek obsažených v DuoLife Aloes neobsahuje žádné konzervační látky ani stabilizátory chuti a také zaručuje nejvyšší kvalitu přípravku a vysokou vstřebatelnost

DuoLife Aloes aloe vera 750 ml

Balení: 750 ml
Balení Vám vydrží: 30 dní (kůra na jeden měsíc)

Aloe Vera je známa svými blahodárnými  účinky již tisíce let. Je pokladnicí aktivních sloučenin, které podporují fungování organismu na mnoha úrovních. Tento prémiový produkt obsahuje šťávu a dužinu z aloe pocházející přímo ze slunného Mexika, květový med a prospěšný výtažek z oregana
 

Účinky

 • Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
  Aloe Vera podporuje imunitu a přirozenou obranyschopnost organismu

 • Antioxidant
  Aloe Vera působí jako antioxidant a pomáhá tak chránit buňky před negativním působením volných radikálů

 • Napětí – únava 
  Aloe Vera podporuje svěžest a kondici organismu

 • Čištění a detoxikace – imunitní systém
  Aloe vera podporuje pročištění a detoxikaci organismu (odstraňování toxinů z těla)

 • Normální hladina cukru v krvi 
  Aloe Vera podporuje udržení normální hladiny cukru v krvi

 • Normální stav pokožky
  Aloe Vera udržuje a podporuje krásu pokožky

 

Složení

 • Dřeň z Aloe Vera 47,2%
 • Šťáva z Aloe Vera 47,2%
 • Květový med 5,1 %
 • Oregáno 0,4%
 • Aloin 0,1mg/kg (látka obsažená v listech Aloe vera, která má projímavé účinky)

NEOBSAHUJE konzervační látky ani geneticky modifikované složky

 

Výroba

Trvanlivost výrobku je zajištěna metodou IHHP (Innovation High Hydrostatic Process by DuoLife) založenou na koncepci „minimálního zpracování“. Výhodou této metody je vysoká kvalita a tím uchování přirozených výživových i senzorických vlastností. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek).

Produkt je dodáván v tmavé skleněné láhvi z neporézního skla, která je určená pro farmaceutické účely. Tento typ láhve je bez zápachu a je vzduchotěsný. Nejlépe chrání před vlhkem a změnou teploty.

Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. 

 

Doporučené dávkování

 • 1x denně 25-50ml před jídlem

Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dní. Chraňte před přímým slunečním zářením. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se o jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání případné usazeniny výrobek před použitím protřepejte! Nepít přímo z lahve!

Více informací, možnost objednat i produktová karta po přihlášení na tomto linku

https://myduolife.com/shop/products/1/302,duolife-aloes.html?__language=cs

Skvělá pleťová, vlasová i tělová kosmetika v eshopu:

Tags: ,

error: Obsah je chráněn!!