Jarní detoxikace je důležitá

Jarní detoxikace je důležitá

Tělo je třeba vyčistit, zregenerovat a vyživit

Naši předkové věděli, že jarní očista těla i ducha je důležitá. Proto dodržovali mnoho tradic. Např. Masopust před Velikonocemi.
Na očistu těla je velmi vhodné využít kombinace jak na Detox, tak ale i na výživu a dodání potřebné energie a usnadnění pohybu a dýchání. Mnoho lidí trpí jarními alergiemi a tomu se dá předejít.
Imunitní systém se tvoří ze 70-80% ve střevech a střevní mikrobiom je rozhodující i pro další fungování těla.

Harmonelo Probio - základní produkt denního užívání

TYNDALIZOVANÁ PROBIOTIKA.
Proč je tak důležité právě zmiňované ,,tyndalizovaná”?
Kromě pozitivních účinků se v literatuře zmiňují i možná rizika podávání probiotik, souvisejících hlavně s translokací bakterií a následnou sepsí.
Řešením by mohlo být používání tzv. tyndalizovaných bakterií (tyndalizovaná probiotika), což jsou inaktivované bakterie neschopné metabolismu a množení.
Proces tyndalizace je fyzikálně‑ ‑chemické zpracování probiotik, opakovanými cykly zahřívání, tzv. přerušovaná sterilizace. Proceduru již v roce 1877 popsal britských lékař John Tyndall, byla určena pro úpravu termolabilních roztoků bílkovin.
Tyndalizované bakterie si ponechávají pozitivní účinky probiotik a nenesou rizika probiotik – translokace střevní stěnou do krve, začlenění genů antibiotické rezistence do genomu. Další výhodou je zajištění delší doby použitelnosti přípravků.

Probiotika jsou přátelské bakterie a živé organismy, které žijí v našich střevech a podporují zdraví celého organismu. Patří mezi ně lactobacily nebo bifidobakterie. Prebiotická vláknina a další prebiotika představují krmivo pro naše bakterie. Proto Harmonelo Probio doporučujeme kombinovat ke všem našim produktům. Nejlépe ráno na lačno hned dodat našim bakteriím vyhladovělým po nočním spánku panáčka 20ml Harmonelo Probio

Harmonelo Vitality - detox, regenerace, výživa

 
HARMONELO VITALITY
•stres, napětí, únava
•ekzémy, lupenk
•celková očista organismu, detox
•akné
•vysoce hojivý účinek, reguluje záněty v těle
•záněty ledvin a močových cest
•otoky končetin
•zlepšuje zažívání, pomáhá při pákení žáhy
– Obsahuje Aloe vera a Vitamin C, které pomáhají udržet dobrý imunitní systém
– Pomáhá při únavě, stresu, nervozitě, neklidu a čistí tělo = detoxikuje organismus
– Enzymy podporují správné trávení , zmírňují zažívací potíže = proti pálení žáhy, jsou to urychlovače všech procesů v našem těle
– Zrychlují hojení a čistí tělo zevnitř
– Mix enzymů a čistého aloe vera pomáhá čistit, hojit a tlumí zánětlivé procesy v organismu. Pomáhá lepšímu trávení.

Harmonelo Flexi - pohybový aparát, svaly, cévy, vlasy,dýchání

K čemu přispívá:
-Pohybový aparát, klouby ,šlachy, vazy.
-Úleva při bolesti svalů, artróza atd..
-Brzdí degeneraci tkání
Pomáhá při léčení bradavic a kuřích ok
Regenerace pokožky při kožních onemocněních
-Pevnější nehty a kvalitnější vlasy
Zpomalení stárnutí
– zprůchodnění průdušnic a pružnost cév
-lepší dýchání a prokrvení
– čistí lymfatický systém

Harmonelo Life - energie pro život

K čemu přispívá :
podpora regenerace a hojení ran
imunita
-metabolismus – zrychluje a podpoří spalování
harmonizuje krevní tlak (vysoký i nízký) a cholesterol
podporuje “radost ze života”
-vhodné brát na denní bázi – v kombinaci s Probiem
vhodné pro ženy – při hormonálních změnách, při bolestivé menstruaci
-výrazné zlepšení zraku
– mnoho antioxidantů
– dodání potřebných minerálů, vitamínů a stopových prvků
– zlepšuje kvalitu a okysličení krve
 
 
 
 
Doplněk stravy Harmonelo Life je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky.
Obsahuje jedinečnou kombinaci šťáv z plodu dragon fruit (dračí plod – pitaya) a goji, fortifikovanou betaglukanem z hlívy ústřičné.
 BETA GLUKAN: pomáhá proti virům, bakteriím i parazitům; jedinečný komplexní polysacharid přírodního původu, který dokáže podporovat obranné reakce organismu a ochraňovat ho proti bakteriálním a parazitárním chorobám. Stimuluje a aktivuje makrofágy a bílé krvinky. Dokáže udržovat správnou hladinu cukru v krvi a snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Snižuje riziko sepse a pomáhá při hojení ran.
DRAGON FRUIT: podporuje metabolismus a hladší trávící proces. Zvyšuje imunitu + stimuluje působení jiných antioxidantů v těle, odstraňuje volné radikály (bývají zdrojem rakoviny a srdečních onemocnění). Zdroj vitamínů C, B 1. B2, B3 => zlepšují krevní tlak, zdraví kůže, hladinu cholesterolu až po funkci štítné žlázy a metabolismus uhlohydrátů. Podporuje trávení (díky vláknině). Prevence zácpy a syndromu dráždivého střeva. Antibakteriální a protiplísňové účinky. Stimuluje regeneraci buněk, urychluje hojení. Je zdrojem bílkovin a zvyšuje metabolismus. Pomáhá při hubnutí a zvyšování svalové hmoty. Zlepšuje kardiovaskulární zdraví.
GOJI BLACK (KUSTOVNICE): silný antioxidant, harmonizuje činnost ledvin a jater, posiluje zrak, antibakteriální působení, snižuje hladinu cukru v krvi (vhodné pro diabetiky), zpomaluje stárnutí, snižuje riziko rakoviny prsu a prostaty, odbourává stres, pomáhá proti bolestem hlavy, zbavuje nespavosti, pomáhá udržovat svěží a pružnou pleť, afrodiziakum, podpora při hubnutí – snižuje chuť na sladké

Sám tvůrce 4 produktů hovoří o vhodnosti a prospěšnosti

Tags: , , , , , , , ,

CzechEnglishGermanHungarianItalian
error: Obsah je chráněn!!