O nás

Představujeme se Vám jako Alena Rajner a Petr Drozen, životní a byznysový pár, kteří se rozhodli pro jedinečnou cestu. Naše heslo? Žijeme s plným vědomím. Zaměřujeme se na zdravý životní styl a všechny aspekty, které s ním souvisí. 

Věříme, že jídlo by mělo být lékem, ne naopak.

Protože rádi komunikujeme s úspěšnými lidmi, podnikateli a dalšími inspirativními jedinci, díky nim jsme našli cestu ke změnám a příležitostem, které bychom rádi představili i vám. Záleží na tom, zda se rozhodnete být tvůrcem svého života, nebo se necháte unášet proudem událostí?

Rozhodnutí je na Vás.

Chceme Vám býti průvodci k aktivnímu a zdravému životnímu stylu!

Věříme, že každý z nás má moc změnit své zdraví a životní styl k lepšímu. Spojujeme naše znalosti, vášeň a angažovanost k poskytování komplexních řešení, která podporují vaše zdraví a pohodu.

Naše filozofie je jednoduchá: začínáme u základů. Kvalitní voda je základem života, a proto se zaměřujeme na řešení, která vám poskytnou nejčistší a nejzdravější vodu, kterou si zasloužíte. Společně s přírodními doplňky stravy podporujeme váš organismus a pomáháme vám dosáhnout optimálního zdraví a vitality. ( Nabízíme vám vodu čistou, ionizovanou a dokonce se záporným -ORP (oxidačně redukční potenciál, sloužící jako antioxidant ) Tato společnost je na trhu od roku 2006 a jmenuje se SANUSLIFE.

Náš web Drozenrajner je také spojen s celosvětovou platformou SANUSMARKET od renomované společnosti SanusLife. SanusLife již od roku 2006 působí v oblasti ionizátorů vody a nyní přichází s revolučním krokem – vlastní kryptoměnou, SanusCoin. Tato digitální měna je obchodovatelná na burze a směnitelná za tradiční FIAT měny. S limitovanou edicí a zaručenou vzrůstající hodnotou se SanusCoin stává atraktivním investičním nástrojem pro budoucnost.

Přistupujeme k rozšiřujícímu se ekosystému spolupracujících firem, kde jednotlivec může získávat odměnou Cashback a firmy mají jedinečnou příležitost prezentovat své služby a produkty širšímu okruhu zájemců.

Jsme tu proto, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů v oblasti zdraví, vitality a finanční stability. Připojte se k nám na cestě ke zdraví a prosperit.

Můžete pouze získat, ztratit není co….Jen vlastní život a zdraví.

Spolupráce pro jednotlivce,společnosti, firmy ale i Neziskové organizace:

Spolupracujte se společností SanusLife, předního poskytovatele inovativních řešení v oblasti online tržišť. Chtěli bychom Vás seznámit s naší novou iniciativou – SanusLife Marketplace, revoluční platformou, která spojuje podnikatele s více než 110 000 zákazníky. ( za poslední 2 měsíce se připojilo přes 8 tisíc nových lidí ).

SanusLife je společnost s datem založením od roku 2006 se sídlem v IT , Bolzanu

SanusLife Marketplace přináší jedinečnou příležitost pro zviditelnění Vaší firmy a produktů mezi rozsáhlou komunitou zákazníků, kteří jsou aktivně angažováni v oblasti zdravého životního stylu a udržitelnosti. Naše platforma nabízí prostor pro prezentaci Vašich produktů, služeb a značky prostřednictvím profesionálního a atraktivního rozhraní, které maximalizuje Vaši exponovanost a přístup k potenciálním zákazníkům.

Jsme přesvědčeni, že spolupráce s námi může přinést mnoho výhod pro Vaši firmu. SanusLife používá vlastní kryptoměnu SanusCoin, která je obchodovatelná a směnitelná za FIAT měny i jiné kryptoměny. To znamená, že připojením se k naší platformě nejen získáte přístup k rozsáhlé databázi zákazníků, ale také budete mít možnost využít výhod této kryptoměny pro Vaše obchodní operace. Tuto kryptoměnu dostáváte od společnosti za aktivitu a lze ji zpětně využít pro převod na klasické FIAT měny (korunu, Euro, Dolar ) . Vzheledem k limitované edici 777.777.777 kusů je předpoklad neustálého zhodnocování této měny. ( Např nárůst za poslední rok byl ze 2Kč na cca 400 Kč, tedy 20.000 % !! ) Je to obdobné, jako dostat BTC v roce 2010. Kde bude hodnota za 5,10 roků ???

Jedním z hlavních benefitů spolupráce s námi je také možnost hradit náklady na marketing a propagaci Vašich produktů a služeb přímo z reálného výdělku. Například můžete rozhodnout, že 3-5 % ( nebo 10% to si volíte vy sami tak, abyste byli zajímavým a vyhledávaným partnerem ) z vašich prodejů bude vráceno zpět klientům ve formě Cashbacku, což přináší nejen větší loajalitu zákazníků, ale také zvyšuje atraktivitu Vašeho podnikání. Malé procento dáváme zároveň na podporu ekologických projektů viz SANUSPLANET. (Od 0,5%)

Jsme přesvědčeni, že Vaše firma by byla skvělým přírůstkem do naší komunity a že společně můžeme dosáhnout skvělých výsledků. Pokud jste zvědaví na další informace nebo byste rádi diskutovali o možnostech spolupráce, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni odpovědět na veškeré Vaše otázky a představit Vám podrobněji všechny výhody, které spolupráce se SanusLife Marketplace může přinést.

Tím, že jako firma můžete Zdarma registrovat své zákazníky, nebo partnery získáváte také SanusCredity. Čím více lidí v síti, kteří si mohou nakoupit dovolenou, oblečení, jít na masáž či koupit třeba pizzu,…… tím větší váš finanční přínos. Vyplatí se to jak malé firmě o jednom pracovníkovi, tak velké společnosti.

(Mezi spolupracujícími jsou například : IKEA, Phillips, Adidas, Best Western, Decathlon, DeSPAR, Parfumerie Douglas, Expert, Čerpací stanice Eni, H&M, OVS, MANGO, Zalando….a další a další )

Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na případnou spolupráci s Vaší firmou.

Za pouhou bezplatnou registraci získáte přístup k informacím, registrace zabere cca 3 minuty dokonce získáte úvodních 1000 SC ( Sanus kreditů ), které mají ekvivalent cca 2000 Kč jako dárek. Dále za každého registorvaného člena či partnera získáváte pokaždé 500 SC jako odměnu…tedy je na vás, jak širokou základnu chcete vytvořit. 10 lidí ? 100 lidí ? 300 lidí ? Nebo spolupracující firmy, partnery?? To záleží na vás…….

Registrace : https://9761646953.sanuslife.com/deu/register/registration

error: Obsah je chráněn!!